Občasné úvahy
o veciach okolo nás

Star wars: Nora a Braňo Mojsejovci vrátia úderBraňo a Nora Mojsejovci, pôvodne výkrik Nového času do prázdnoty slovenského šoubiznisu a všeobecného letného sucha, sa stali jednoznačne najznámejšími občanmi našej krásnej a milovanej republiky. Po nedávno násilne zastavenej šou Braňo a Nora, ktorá vyzerala šokujúcejšie než akou nakoniec bola, dostali od televízie Markíza "domáce väzenie" do 1.1.2007, akéhosi právnikmi pripraveného bobríka mlčanlivosti. Do nového roka sa nemôžu nijakým spôsobom vyjadrovať k ich poslednému projektu, a preto čakajú. Čakám aj ja, hoc už nie tak netrpezlivo ako to bývalo donedávna. Pôvodná reality-show Mojsejovci, ktorá sa vysielala pred pár rokmi, sa stala fenoménom, ku ktorému istotne dopomohli aj naši milí vyššie menovaní, ale nebolo to len nimi. Prvýkrát v našich obrazovkách zavreli živých ľudí do garáže a mohli sme sa "vyvoyaerovať" dosýta. Kto čo povie, kto si kedy vyvetrá črevo, óóó, to bolo zábavy. Druhý, ich nedávno skončený projekt už taký úchvatný nebol. Vyplniť týždenne hodinu až dve niečím šokujúcim, to dá zabrať aj skúsenému majstrovi bulváru. Spomenuli sme si na Polnišovú, Malachovskú, Christovú (ozaj, zaujíma tá vôbec ešte niekoho, keď som ju videl za týždeň trikrát na obrazovke?) a ostané osôbky, ktoré sa rady celebritami nazývajú (najmä navzájom) . Bublinka spľasla, párty skončila, hostia odišli domov so zmiešanými pocitmi. Tak klesal aj sexepíl košických manželov, tak išla krivka sledovanosti dole, tak sa stali zrazu nahraditeľnými. Musím priznať, že som bol ich "fanúšikom", aj keď som ich nebral úplne vážne, ale pripadali mi milí. Počkať tie tri týždne sa dá a čakám, čo nám oznámia. Mohlo by to byť niečo šokujúce, možno pravda o Neveste pre milionára a pani Drobovej, možno sa prekecnú, že Honzík má len malý byt dakde pri Ústí nad Labem. Mohli by tiež spomenúť, ako to funguje v našej najväčšej televízii, ktorá im síce dáva "voľnosť" ale keď náhodou spomenú "opicu" veľaváženého pána manžela veľaváženej pani moderátorky televíznych novín, už je zle a nikto im nevie prísť na meno.
Presne toto sa mi na nich páči. Možno Braňo ťahal fľašky jednu za druhou a myslí si, že je slovenský Bon Jovi, možno Nora je márnomyseľná a panovačná, ale... Ale aspoň do kamery povedia, že im už Tekelyová lezie na nervy a nech ide niekam.
Nech ich sila sprevádza :-)

jerry stone 15.12.2006

Vtip na záver: Príde babka do obchodu. Chce ukázať na jablká, ale má krivý prst, a tak nechtiac zamieri na prezervatívy.
- Nože mi dajce dve kilečká, mladý pánko.
- Prepánajána, babka, dve kilá? A vo vašom veku? Čo s tým chcete robiť?
- No víš, mój radosný...
Ďalej
Diskusia k téme:


Internet prehľadávame cez :: Google

Môžete poslať odkaz na túto stránku svojim známym, ak si myslíte, že by ich mohla zaujímať:

Od koho:
Komu:
Predmet:  
Text:
Posielam zaujímavý link: http://aha.sk/uv/?Article=mojsejovci.vratia.uder

aha.sk :: Internet na tri písmená