nastaviť h.aha ako štartovaciu stránku
Horoskop
Na dnes Stretne vás malé prekvapenie. Upozornite dotyčného, aby si ten zips na nohaviciach radšej zapol.Na zajtra Zaručene vyhráte v lotérii. Presne toľko čo minulý týždeň. Neplatí to iba v tom prípade, ak ste minulý týždeň vyhrali.
Vtip dňa
Žena vstúpi do obchodu so zbraňami a pýta si brokovnicu:
- ... viete, ja sa v tom veľmi nevyznám, to je pre môjho muža.
- A povedal vám, akú chce ráž?
- Žartujete? Veď ani nevie, že ho chcem zastreliť!
Hovadinky
Aktuálne
Populárne
Prehľadávanie Internetu:
Zoznam - vyhľadávač a portál
Centrum - a ešte jeden ...
Humor a zábava
Práca - pracovné príležitosti
Slovník online
Pokec - diskusia o čomkoľvek
Reality - kúpa, predaj, prenájom
Hry - online relax
Inzeráty - ponuka, dopyt
Autobazár - jazdené káry
Mapy - zorientujte sa
Zákony - zbierka
Televízia - program
Horoskopy a iné bludy
Zoznamka pre každého
Recepty na (aj)chutné jedlá

Zábavné texty

Časť 29 - PhDr. Alexander Ješitný, CSc. » Návšteva Vatikánu


(Fakty o vynálezcovi aha-Horoskopu - týždenná aktualizácia)

Smerovanie dejín začiatkom roka 1929 sa PhDr. Alexandrovi Ješitnému, CSc. vôbec nepozdávalo. Keďže narastajúci vplyv fašizmu vo viacerých krajinách neveštil nič dobré, rozhodol sa navštíviť Vatikán, aby využil vplyv Pia XI. Pápež v tých časoch ešte niečo znamenal a jeho slovo malo váhu. PhDr. Alexander Ješitný, CSc. mu prehovoril do duše: "Mal by si s tým niečo urobiť, Achille. Nemal by si sa kamarátiť s kadejakými vagabundami. Som rád, že si zaujal jasné stanovisko ku komunizmu, ale sú tu aj iné nebezpečenstvá. Napríklad taký Mussolini nie je pre teba dobrá spoločnosť, priateľ môj." "Ale prečo?" oponoval pápež, "veď Mussolini je poctivé talianske meno. A neznáša komunistov. Ani ja neznášam komunistov. Obaja neznášame komunistov, chápeš? Benito je dobrý chlapec, len trochu prchký." "Veď práve," pokračoval PhDr. Alexander Ješitný, CSc. "Až príliš prchký. Pozri, drahý Achille, bojím sa, aby ten Mussolini nebol napokon tvojou achilovou pätou. Vieš ty vôbec, že sa kamaráti s Hitlerom?" "ČOŽE???" vyskočil z kresla Pius XI, "s tým uvrieskaným krpatým zasranom s potkaními chlpami pod nosom?!? Tak to už je priveľa aj na dobrého talianskeho chlapca! Madonna mia!!! Ja s ním končím! Dáš si ešte z toho omšového?" Lateránska zmluva bola podpísaná 11. februára toho istého roku a krátko nato sa Vatikán stal samostatným štátom.


Správy
222. deň: Ukrajinci postupujú aj na juhu. Zelenskyj ďakuje lídrom, že chcú Kyjev v NATOKežmarčania majú bližšie k zdravotnej starostlivostiKORONAVÍRUS Informačný web o koronavíruse vlády SR presmerovali na web NCZIUkrajina navrhuje koordinovať s USA ciele svojich útokov, ak dostane rakety ATACMS class=cNews title="Rýchle a dôveryhodné správy zo Slovenska, sveta i Vášho regiónu. Prihlásenie do Post.sk." target=_blank>Unikát, ktorý nemá obdobu. Na prokuratúre sa šíri analýza prípadu PčolinskýKORONAVÍRUS Prípadov v Rakúsku je už takmer 4500, pribúdajú opäť rýchlejšieMusk pobúril Ukrajincov. Jeho "mierový plán" Kyjev odmietaABBA sa dala po 40 rokoch opäť dokopy a ohlásila nový albumKORONAVÍRUS Matovič prijal nové opatrenia: Veľký PREHĽAD! Zatvorené obchody, povinné rúška a zrušené vlaky zadarmoČesi sa zložili na tank pre Ukrajinu. Meno dostal po Masarykovi class=cNews title="Švédska popová legenda chystá aj digitálne koncertné turné." target=_blank>KORONAVÍRUS Desivé správy z Česka: Zomrel druhý nakazený pacient, mal len 45 rokovZhabať auto, zvyšovať tresty: Sprísňovať zákon kvôli jednému prípadu? class=cNews title="Lídrom pretekov Okolo Beneluxu zostáva Bissegger." target=_blank>KORONAVÍRUS Na rezorte obrany evidujú dva prípady nákazy: Obaja sú v domácej karanténeLengvarský: Nedosiahnutie dohody s lekárskymi odborármi je krajná možnosťPán Blaha je blázon, hovorí Cigániková o poslancovi Smeru-SD


Môžete poslať odkaz na túto stránku svojim známym, ak si myslíte, že by ich mohla zaujímať:

Od koho: (sivé políčka sú nepovinné)
Komu:
Predmet:  
Text:
Posielam link, oplatí sa vidieť: http://h.aha.sk
Dnes a zajtra oslavujeme
Stela
František
Počasie
Predpoved pocasia :: www.meteo.sk
Kurzy NBS od 21.09.2022
CZK: 24.637    GBP: 0.87335
HUF: 405.10    USD: 0.9906
Rádio
Inzercia
Tipy
Minihra
Populárne