nastaviť h.aha ako štartovaciu stránku
Horoskop
Na dnes Áno, je pravda, že vaša kuchyňa už potrebovala vymaľovať. Ale tlakovým hrncom...?Na zajtra Zistíte, že problémom vášho života vôbec nie sú peniaze. Iba ich nedostatok.
Vtip dňa
Chytí rybár zlatú rybku a tá hovorí:
- Keď ma pustíš, splním ti tri želania.
- Ja mám len jedno. Aby si nemala kosti.
Hovadinky
Aktuálne
Populárne
Ta pohľadam šicko v Gugľe, ňe?
Ťa mam na zozname!
Si ten Dancuľ mysli, že je ňaky centrum?
Ta ma zabavaj, ňe?
Čo ty ňemaš pracu?
Ta ber slovnik a ma prekladaj!
Veď pridi sem a diskutuj uprimňe!
Ta poď kupovať ňemovitosti teraz!
No hybaj drviť hry dáke, ňe?
Ta ukaž dake inzeraty!
Poď kupiť do autobazaru dake nove faro!
Ty pohľadaj ma na mape, ňe?
Ta ja znam zakony, ta počkaj!
No daj pozor, či som v televizii!
Ta kukni do horoskopu, či sa mam dobre!
Ta ma zoznamuj s dakym, ňe?
Ti poradime dake recepty fajne!

Zábavné texty

Časť 27 - PhDr. Alexander Ješitný, CSc. » Prvé policajné dôstojníčky v Dresdene


(Fakty o vynálezcovi aha-Horoskopu - týždenná aktualizácia)

Je to neuveriteľné, ale v roku 1927 ešte na polícii v Dresdene pracovali ženy iba ako sekretárky a upratovačky. V polovici marca sa však sformovala progresívna skupina okolo upratovačky menom Gertruda Schtrbawa, ktorá sa rozhodla niečo s tým urobiť. Vyhlásili, že to je diskriminácia a že funkciu upratovačiek a sekretárok ďalej znášať nebudú. Vzápätí odovzdali nadriadenému písomnú výpoveď vyjadrujúcu hlboký nesúhlas s aktuálnou situáciou. Stálo v nej: "Povoľujeme si vam odložiť okamžičnú vípoveď užaj hňed. Zme znepokojivé vívojom z našej spolčenosti už velice fakt. Dvovodom našeho otchádzania je dyskrinimácia osvob ženského pohladenia v našej organyzmácii. Preto otchádzame okamžite bes udania dvovodu. Užaj. Potpísané Gertruda, Urshula, Karin a Johana. V Drezdene dňa Štvrtok." Keď policajný náčelník dostal písomnú výpoveď do rúk, bol nesmierne rozhorčený. Potom si ju však prečítal a jeho tvár sa rozžiarila šťastím. "Neuveriteľné!" vykríkol, "takýto brilantný písomný prejav nemá ani jeden z našich dôstojníkov! Ponúkam vám dôstojnícke funkcie v našej organizácii s nástupom hneď začiatkom mesiaca!" Hneď potom zasadol schvaľovací výbor protestnej skupiny a spísal vyjadrenie: "Zhľadom na novozniknú sytuáciju zme sa rozhodnuli následočne: Bereme! Užaj!" Pracovníčky nastúpili do svojich dôstojníckych funkcií 1. apríla 1927. Určite vás zaujíma, čo má s touto kauzou spoločné PhDr. Alexander Ješitný, CSc. Odpoveď je je následočná: Ništ.


Správy
Polícia preveruje údajnú bombovú hrozbu na dvoch miestach v KošiciachSvedok v kauze Chovanec chce byť na rekonštrukcii prípadu, hovorí o prekážkachKORONAVÍRUS Informačný web o koronavíruse vlády SR presmerovali na web NCZISpustenie parkovacej politiky v Bratislave mesto presúva na začiatok roka class=cNews title="Rýchle a dôveryhodné správy zo Slovenska, sveta i Vášho regiónu. Prihlásenie do Post.sk." target=_blank>Unikát, ktorý nemá obdobu. Na prokuratúre sa šíri analýza prípadu PčolinskýKORONAVÍRUS Prípadov v Rakúsku je už takmer 4500, pribúdajú opäť rýchlejšieONLINE: Austrália zažíva tretiu vlnu, polovica ľudí je pod zámkomABBA sa dala po 40 rokoch opäť dokopy a ohlásila nový albumKORONAVÍRUS Matovič prijal nové opatrenia: Veľký PREHĽAD! Zatvorené obchody, povinné rúška a zrušené vlaky zadarmoZadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu class=cNews title="Švédska popová legenda chystá aj digitálne koncertné turné." target=_blank>KORONAVÍRUS Desivé správy z Česka: Zomrel druhý nakazený pacient, mal len 45 rokovNa Sardínii zadržali bývalého katalánskeho premiéra Puigdemonta class=cNews title="Lídrom pretekov Okolo Beneluxu zostáva Bissegger." target=_blank>KORONAVÍRUS Na rezorte obrany evidujú dva prípady nákazy: Obaja sú v domácej karanténeRusko oznámilo konečné výsledky volieb, Jednotné Rusko získalo 324 kresielPán Blaha je blázon, hovorí Cigániková o poslancovi Smeru-SD


Môžete poslať odkaz na túto stránku svojim známym, ak si myslíte, že by ich mohla zaujímať:

Od koho: (sivé políčka sú nepovinné)
Komu:
Predmet:  
Text:
Posielam link, oplatí sa vidieť: http://h.aha.sk
Dnes a zajtra oslavujeme
Ľuboš, Ľubor
Vladislav
Počasie
Predpoved pocasia :: www.meteo.sk
Kurzy NBS od 23.09.2021
CZK: 25.352    GBP: 0.85495
HUF: 356.15    USD: 1.1715
Rádio
Inzercia
Tipy
Minihra
Populárne