nastaviť h.aha ako štartovaciu stránku
Horoskop
Na dnes Po precitnutí z bezvedomia vás polícia vyvedie z omylu, že nápis STOP na dopravnej značke znamená "Silno trúb, odvážne pridaj!"Na zajtra Nechcite byť za každú cenu na prvom mieste! Berte si príklad zo skromnosti takého desiateho alebo dvadsiateho v poradí z rebríčka svetových miliardárov. A polepšite sa.
Vtip dňa
Colník na hraniciach prehľadáva auto, až nakoniec vytiahne sáčok s bielym práškom. Lizne si a s úškľabom sa pýta vodiča:
- Heroín, čo? Hajzel!
- Nie. Len obyčajný jed na potkany.
Hovadinky
Aktuálne
Populárne
Čo sa nenájde ani v kabelke:
Zoznam - vyhľadávač a portál
Centrum - a ešte jeden ...
Humor a zábava
Práca - pracovné príležitosti
Slovník online
Pokec - diskusia o čomkoľvek
Reality - kúpa, predaj, prenájom
Hry - online relax
Inzeráty - ponuka, dopyt
Autobazár - jazdené káry
Mapy - zorientujte sa
Zákony - zbierka
Televízia - program
Horoskopy a iné bludy
Zoznamka pre každého
Recepty na (aj)chutné jedlá

Zábavné texty

Časť 9 - PhDr. Alexander Ješitný, CSc. » Zlaté ruže


(Fakty o vynálezcovi aha-Horoskopu - týždenná aktualizácia)

PhDr. Alexander Ješitný, CSc., ako správny syn, si svoju matku mimoriadne vážil. (Nepoužijeme tu pojem "nadovšetko", pretože jeho vzťah k makovej štrúdli je svetoznámy. Pojem "mimoriadne" bude výstižnejší.) Od malička jej pomáhal pri domácich prácach a nedal na ňu dopustiť, ani keď bola tretíkrát zatknutá. Často spomínal na príjemné rodinné večery z útleho detstva, keď spoločne tlačili bankovky a razili mince vyšších hodnôt. Aj keď neskôr pochopil, že nešlo o chvályhodnú činnosť, uvedomoval si, že svojou usilovnosťou naštartovala kariéru jediného syna, ktorého prínos pre tento svet mnohonásobne prevýšil takto napáchané drobné škody. V roku 1908, keď sa po tretíkrát vrátila z väzby, privítal ju špeciálne pre ňu vypestovanými ružami zlatej farby. Bol ich presný tucet a ich vypestovanie bola jednorázová záležitosť, ktorá už ďalej nepokračovala a dodnes sa ju nikomu nepodarilo zopakovať. PhDr. Alexander Ješitný, CSc. bol presvedčený, že jeho starostlivá matka si to zaslúži presne takto. Bola tým natoľko dojatá, že navždy skoncovala s kriminálnou činnosťou a začala sa živiť poctivou prácou. Chudoba po zvyšok života sa tak stala dostatočným ospravedlnením jej pošramotenej minulosti. Tento deň si pripomíname dodnes a poznáme ho pod názvom Ďeň matiek.
Môžete poslať odkaz na túto stránku svojim známym, ak si myslíte, že by ich mohla zaujímať:

Od koho: (sivé políčka sú nepovinné)
Komu:
Predmet:  
Text:
Posielam link, oplatí sa vidieť: http://h.aha.sk
Dnes a zajtra oslavujeme
Bonifác
Žofia
Počasie
Predpoved pocasia :: www.meteo.sk
Kurzy NBS od 13.05.2021
CZK: 25.575    GBP: 0.86063
HUF: 357.13    USD: 1.2081
Rádio
Inzercia
Tipy
Minihra
Populárne