nastaviť h.aha ako štartovaciu stránku
Horoskop
Na dnes Nečakaná možnosť kúpiť si mobil za euro vám vyrazí dych. Nebudú vám mať vydať z päťeurovky, tak vám dajú ešte ďalšie štyri. Dočerta, to vás doma pochvália!Na zajtra Nebedákajte pri predpovedi počasia. Dlhé obdobie bez dažďa poľahky ukončíte návštevou autoumyvárne. Poľnohospodári vám budú vďační.
Vtip dňa
Dobre vyzerajúci starý pán hovorí vnukovi:
- Len sa pozri! Nefajčím, nepijem, neprepchávam sa, nebehám za ženami. A preto budem zajtra sláviť už osemdesiate narodeniny!
- Áno? To som zvedavý, ako.
Hovadinky
Aktuálne
Populárne
Prehľadávanie Internetu:
Zoznam - vyhľadávač a portál
Centrum - a ešte jeden ...
Humor a zábava
Práca - pracovné príležitosti
Slovník online
Pokec - diskusia o čomkoľvek
Reality - kúpa, predaj, prenájom
Hry - online relax
Inzeráty - ponuka, dopyt
Autobazár - jazdené káry
Mapy - zorientujte sa
Zákony - zbierka
Televízia - program
Horoskopy a iné bludy
Zoznamka pre každého
Recepty na (aj)chutné jedlá

Zábavné texty

Časť 2.c - Rané detstvo PhDr. Alexandra Ješitného, CSc. » Chirurgické začiatky


(Fakty o vynálezcovi aha-Horoskopu - týždenná aktualizácia)

Ako štvorročný sa malý Alexander stretol so zaujímavou výzvou. Na svojej prvej dovolenke s rodičmi v Taliansku sa stal svedkom útoku žraloka na účastníka plaveckého maratónu. (Na tomto mieste si musíme pripomenúť, že Alexandrov oficiálny otec bol lekár v tých časoch známy pozoruhodnou schopnosťou. Dokázal počas chirurgického zákroku plynulo prejsť z operácie na pitvu.) Keď muža vytiahli z vody von, ukázalo sa, že má o jednu nohu menej, zatiaľ čo harpúnou ulovený žralok mal prirodzene o jednu nohu viac. Malý Alexander, ktorý v minulosti mnohokrát pozoroval svojho oficiálneho otca pri práci, prerušil stavbu 64. poschodia pieskového hradu, pohotovo rozrezal žralokovi brucho úlomkom lastúry, vybral nohu, brucho rybe zašil a vhodil ju späť do vody. Potom sa pred zrakmi zbiehajúcich sa zvedavcov a za sprievodu miestnej kapely pustil do prišívania nohy. Celá operácia trvala len pol hodiny, ale skončila úspešne. Maratónec sa vrhol do mora a preteky v ten deň vyhral. Keď sa Alexandra pýtali, prečo najskôr operoval žraloka a až potom muža, prekvapil novinárov logickou odpoveďou, že najskôr sa to predsa musel naučiť na pokusnom pacientovi. "Najviac mi dajo zabjať zošívanie pacientových nejvov", vyjadril sa malý Alexander, "pjetože tie maj zo svojej manžejky totájne nadjanc."


Správy
Ako vziať Žilinkovi paragraf 363? Po zmene volá prezidentka, aktivisti aj politici NATO nevníma Čínu ako protivníka, sledujeme ale jej rozvoj, povedal StoltenbergKORONAVÍRUS Informačný web o koronavíruse vlády SR presmerovali na web NCZIONLINE: Získa Ukrajina od štátov NATO Patrioty? Medvedev hrozí, že budú 'legitímnymi' cieľmi Ruska class=cNews title="Rýchle a dôveryhodné správy zo Slovenska, sveta i Vášho regiónu. Prihlásenie do Post.sk." target=_blank>Unikát, ktorý nemá obdobu. Na prokuratúre sa šíri analýza prípadu PčolinskýKORONAVÍRUS Prípadov v Rakúsku je už takmer 4500, pribúdajú opäť rýchlejšieParlament odvracia hromadné výpovede lekárov. Matovič pohŕda LOZ a nazýva ich teroristamiABBA sa dala po 40 rokoch opäť dokopy a ohlásila nový albumKORONAVÍRUS Matovič prijal nové opatrenia: Veľký PREHĽAD! Zatvorené obchody, povinné rúška a zrušené vlaky zadarmoV Univerzitnej nemocnici Bratislava stiahli výpovede takmer všetci lekári class=cNews title="Švédska popová legenda chystá aj digitálne koncertné turné." target=_blank>KORONAVÍRUS Desivé správy z Česka: Zomrel druhý nakazený pacient, mal len 45 rokovKauzu Vietnamec riešia aj v NAKA. Podľa Kaliňáka produkuje Hamran blbosti class=cNews title="Lídrom pretekov Okolo Beneluxu zostáva Bissegger." target=_blank>KORONAVÍRUS Na rezorte obrany evidujú dva prípady nákazy: Obaja sú v domácej karanténeDemokratov prvýkrát v Snemovni povedie černochPán Blaha je blázon, hovorí Cigániková o poslancovi Smeru-SD


Môžete poslať odkaz na túto stránku svojim známym, ak si myslíte, že by ich mohla zaujímať:

Od koho: (sivé políčka sú nepovinné)
Komu:
Predmet:  
Text:
Posielam link, oplatí sa vidieť: http://h.aha.sk
Dnes a zajtra oslavujeme
Ondrej, Andrej
Edmund
Počasie
Predpoved pocasia :: www.meteo.sk
Kurzy NBS od 21.09.2022
CZK: 24.637    GBP: 0.87335
HUF: 405.10    USD: 0.9906
Rádio
Inzercia
Tipy
Minihra
Populárne